ÖNEMLİ TARİHLER

Davet


Değerli paydaşlarımız,

Bu sene 7.sini gerçekleştireceğimiz koçluk konferansımız da sizleri aramızda görmek bizleri çok mutlu edecektir.

Birlik ve beraberliğin, özümüz ile geleceğin önem kazandığı günümüzde olumlu enerjimizi birbirimize aktaralım, birlikte yaratalım, birlikte büyüyelim.

Öz’ümüzde var olan değerlerimizi bugüne aktarmak için el ele verelim.

Biz doğmadan başlamış hayatımızda gelecek gelir ama nasıl geleceği özümüzdekilerle ilişkilidir. Dünya değişiyor. Donanımlar değişiyor, yazılımlar değişiyor. Toplumsal bir değişim dönüşüm içindeyiz. Sistemler küçülüyor, marifetleri büyüyor. Bugün her neye dokunuyorsak gelecekte bir gün daha derin bir farkındalıkla özümüzle bizi buluşturacak.

Bu perspektiften baktığımızda bu sene ki konferansta” Öz’le Geleceğe “odaklanalım dedik ve koçluğun insanlar üzerindeki olumlu etkilerini, özümüzü ve geleceği bir platformda birleştirmeye niyet ettik.

Bu niyetle konferans içeriğini; bir koç̧ olarak gelişmekten, bütünün parçası olan takımlarla çalışmaya, farklı mesleklerin fikir liderlerini dinlemekten, dünyanın bilgi mühendisliğine odaklandığı bu dönemde koçluğun önemine ve mesleğimizin gelişimini küresel bir bakış açısıyla gösterecek geniş bir içerik ile oluşturduk.

Konferans hazırlıklarımız sırasında hizmet sunduğumuz bireylerin, kurumların fikirleri ve üyelerimizin dönem boyunca sundukları aydınlatıcı ve farkındalık yaratıcı geribildirimleri ile programımıza şekil verdik.

Ve üstlendiğimiz bu görevi layığı ile tamamlamayı da sizlerle birlikte iş birliği içinde yapacağımızı biliyoruz.

“Bir elin nesi var iki elin sesi var” sözünü de merkezimize alarak kendimiz, gençlerimiz ve ülkemiz için özümüzü sesimizle buluşturmak ve daha çok duyurmak için gelin birlikte değer yaratalım.

Sevgi ve saygılarımızla

Fatma Eser Ömeroğlu, PCC
Uluslararası Profesyonel Koçluk Derneği / ICF Türkiye Başkanı